הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

חדרי משחק לחברות

בעל חברה, מנהל כח אדם, הידעתם שהחל מ-*975 ש"ח בחודש יכול להיות לכם פינת משחקים במשרד! לפרטים תצרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.
 
משחק


חברות אשר השקיעו ביצירת תחושה של כיף ושעשוע בעבודה חווים שיפור בתפוקה, שימור עובדים וסיפוק ממקום העבודה באופן דרמטי. פנו אלינו עוד היום ונשמח להגיע למשרדכם ולהציג בפניכם את האפשרויות (ללא קשר למגבלות המקום) לשפר את האווירה בחברתכם ומבלי להיות אבן ריחיים על התקציב.
 
יצירת מרחב עבודה מהנה לצוות שלכם הוא מרכיב חשוב בשמירה על המורל והגברת התפוקה. סביבות עבודה סטריליות, משעממות ומשחקות חופשיות צפויות להוביל לעלייה בתחלופת העובדים, משום שהצוות רוצה לקיים אינטראקציה בעבודה. בשוק הגיוס התחרותי של היום, חשוב יותר מתמיד לחברות לשפר את שביעות הרצון של העובדים ולהבטיח שהעובדים נהנים להיות בעבודה. שילוב של קצת כיף במקום העבודה יכול ללכת דרך ארוכה כדי לשפר את מורל העובדים. זה לא מאוד קשה או יקר כדי להפוך את מקום העבודה יותר כיף, ואת/ה בהחלט תראו את התוצאות אם חברתכם יעשו את המאמץ כדי להחיות את שגרת העבודה היומיומית. זה יכול להיות פשוט כמו מכונת פליפר או שולחן foosball בפינת האוכל או באיזה פינה לא מנוצלת. אנחנו בפליי גיים מומחים באיתור תמהיל משחקייה בכל פינה ללא קשר לגודלו או מיקומו ארקייד שרק לראותו יתן סיפוק לעובד

 

משחק

משחקייה\ארקייד במקום העבודה טומנת בחובה יתרונות רבים ולהלן מספר דוגמאות:
-למשוך ולשמור עובדים
-לשפר את עבודת צוות
-לעורר יצירתיות
-להפחית את ההשפעות של מקום עבודה מלחיץ
-להפחית את עלויות הבריאות
-לשפר את המורל על ידי יצירת סביבה מאושרת ותומכת  

המשחקייה תוכל לכלול מכונות Pinball, Pac Man שולחנות כדורגל Fusball לטורנירים משרדיים, חברות כמו גוגל, סקייפ ו- LinkedIn אימצו את הרעיון כי הבינו שרק עבודה ללא פורקן יוצר עובדים ממוצעים, משועממים ופחות פרודוקטיביים. בפליי גיים ייצרנו פורמט שמתאים גם לחברות קטנות הן במישור השטח הדרוש ובייחוד בהקטנת העלויות והורדת כל עניין התחזוקה מהנהלת החברות.משחק

שילוב משחקייה או חדר ארקייד יתרום משמעותית ל:
 
שביעות רצון בעבודה:
כאשר העובדים מרוצים מהעבודה שהם עושים, הם נוטים לפתח נאמנות לחברה שלהם. הדבר גם משפר את  האווירה. חדר משחקים יעודד עוד יותר את העובדים לקיים אינטראקציה מעבר לנושאים הקשורים לעבודה וזה יקל על תקשורת חיובית ויברציות בקרב עובדי המשרד.
 
חדשנות ויצירתיות:
סביבת עבודה מהנה היא המקום שבו מקיימים פעילויות פורמלי ובלתי פורמלי להתרחש באופן קבוע. סביבה כזו מעודדת יצירתיות, חדשנות ושיתוף פעולה.
 מורל:
כאשר חברה מראה כי הם דואגים לצוות משפר את המורל שמשפיע ישירות על תפוקתם. אירוח אירועים פנימיים או טורנירים סביב משחקים יכול להיות דרך אחרת לקדם תחרות בריאה ומוטיבציה!
 
רוצים לראות איך יראה משחקייה במשרדים שלכם? מעוניינים לראות כמה ההשקעה בקניית המכונות לא תעיק על תקציב חברתכם?
 
צרו קשר עוד היום ונשמח להגיע אליכם במועד שנח לכם עם רעיונות הצעות ודוגמאות ללא כל התחייבות.
 
*לא כולל מע״מ, דמי התקנה. מינימום התחייבות 36 חודש.


באנר