הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

ברקייד

משחק

מה זה ״ברקייד״Barcade  ? מקום המשלב מכונות משחק עם אלכוהול ובעצם יוצרת ״שעטנז״ של בר ומשחקיית ארקייד (למבוגרים) והרי לך ברקייד Barcade!
 
שילוב משחקי פליפרPinball  עם בירה אולי נשמע חדשני אך המיזוג בין משחקים ובירה נוסד יחד עם ייסוד משחקי הארקייד  עצמם. ב-1971 נולן בושנל השותף מייסד של משחקי Atari הציג לראשונה את  משחק המחשב Spacewar בגרסה שולחני עבור הצבה בפאבים.
 
מה מגניב יותר מאשר כוסית וויסקי או בירה ולשחק פקמן או פליפר או כל ארקייד אחר בערב עם החברה. בשנים האחרונות, בעלי ברים  ומשחקיות שמו לב לביקוש ולהזדמנות להביא קהלים חדשים ולהגדיל את ההכנסות ובארה״ב ובערים רבים בעולם החלו לצוץ ״ברקיידים״ כפטריות לאחר הגשם! 

 משחק

ההצלחה שלהם נתנה השראה לעסקים אחרים לתת ללקוחות הזדמנות לשחק את הארקייד של פעם ולמרות שעבור רבים יש כאן אלמנט של נוסטלגיה והזדמנות לערבב זיכרונות מהעבר עם אלכוהול, מסתבר שהחברה הצעירים יותר נדלקו אף הם.
 
העניין הוא, שזה לא רק הארקייד, זה הסביבה - המשחקים, האנשים, רעשי מכונות Pinball והתאורה, אתה לא צריך לשחק את המשחקים כדי לחוות את הוייב.

אם יש לכם מיקום או בר ומעוניינים לשתף פעולה עם Play Game ולהיות חלק מההצלחה, צור איתנו קשר בכל עת ולמד עוד על הזדמנות עסקית מרגשת ומהנה.

 

באנר