הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

אודותינו

פליי גיים החברה המובילה בישראל להפעלת והקמת משחקיות בתחום הארקייד, ייבוא מכונות משחק מהחברות המובילות בעולם והנציגים הבלעדיים של Stern Pinball ו--Paokai בישראל.
 
חברתנו מתמחה בהקמת והפעלת משחקיות, Barcades, הפעלת אטרקציות אתגר ושעשוע לכל המשפחה ברחבי הארץ.


פליי גיים מתכננים, מייעצים ומפעילים משחקיות ארקייד לבעלי קניונים ומתחמי קולנוע בכל המדינה. אנו גם גורם מוביל בתכנון והפעלת פינות משחק ואתגר לחברות היי-טק וחדרי / פינות משחק לחברות.
 
אנו יבואני מכונות Pinball ארקייד, מתקני פרסים, מנופי בובות, חיות פרווה ורובוטים נוסעים, משחקי ספורט (כדורסל, אגרוף, שולחנות כדורגל (Foosball) משחקי וידאו (דוגמת מכוניות ואופנועים, מתקני רכיבה לילדים (Kiddy Rides  מכל הסוגים ) ועוד.
 
פליי גיים מספקת ללקוחותיה ייעוץ וליווי שוטף, המאפשרים להם להפיק את המרב מזירות המשחקים המוקמות ומתוחזקות על ידינו. אנו מעניקים אחריות במסגרת הסכמים מול יצרני המכונות. בנוסף למתקנים שהיא מתפעלת בקניונים שונים ברחבי הארץ, החברה מפעילה משחקיות תוססות וחדשנית ברחבי הארץ וכן מפעילה רכבות נוסעים מרהיבות ללא מסילה מתקדמות בקניונים, חופי ים ועוד.
 
חברתנו היא החלוץ הישראלי בענף ארקייד חדש שמתפשט בעולם – ״הברקייד״ Barcade שזה משחקיות למבוגרים שמשלב מכונות משחק ייחודיים עם משקאות. ענף מרתק ומעניין במיוחד לבעלי ברים, מועדונים ועסקים בתחום חיי הלילה.
 

פליי גיים חברה שחרטה על דגלה מחויבות ומצוינות בשירות מקפידה על איכות המוצרים והפתרונות המשווקים על ידנו. אנו מייבאים משחקים בלעדיים וייחודיים ומקפידים להיות מעודכנים בכל החידושים בתחום, כולל השתתפות בתערוכות ארקייד בינלאומיות וקיום קשרים שוטפים עם כל הגורמים המובילים בעולם.
 
פליי גיים נוסדה בשנת 1998 על ידי ירון צור, יו״ר החברה ואשתו מלכה בעלת החברה. הזוג צור חיים ונושמים את העסק ומתלהבים מהעשייה בכל יום למרות השנים הרבות בתחום. ירון ומלכה התוודעו לתחום מכונות הארקייד לאחר 7 שנים שחיו ביפן ועסקו בתחום מכונות המשחק והתוודעו לתרבות העסקית היפנית, מצוינות בייצור ושרות. ניסיונו של ירון והיכרותו את התרבות היפנית תרמו ליצירת קשרים מצויינים עם חברות ארקייד המובילות בענף ביפן וברחבי תבל.

פליי גיים מקפידה לעבוד על פי סטנדרטים יוצאי דופן בכל הנוגע להצגת פתרונות Out of the Box מהירים תוך הקפדה על יחס אישי ומצוינות בשרות לכל לקוח ולקוח ללא קשר לסוג או היקף הפרויקט.
 
למידע נוסף על החברה או לבחון איך השותפות אתנו יכול לסייע לכם, צרו קשר ונשמח לשמוע ולהשמיע.


משחקבאנר