הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מכירת / השכרת מכונות

משחק
 
רציתם מכונת Pinball אמיתי אצלכם בבית או בעסק? בא לכם על מכונת Pac Man או כל מכונת משחק אחר? פליי גיים כאן להפוך את החלום שלכם למציאות כאן ועכשיו.

פליי גיים הינה החברה המובילה בתחום (וגם היבואן הבלעדי של Stern Pinball בישראל) ואנו נשמח לסייע לכם למצוא את מה שאתם רוצים בתקציב שלכם. לא רוצים לרכוש, רוצים מכונת משחק ללא העסוק בתחזוקה והצורך לשלם את מחיר הקנייה ומעדיפים לחכור? אין בעיה, פנה אלינו עוד היום ותגלו שכשחקן מוביל בתחום, עם דגש על שרות לקוחות מותאם אישית – לנו יש פתרונות לכמעט כל מצב.


משחק

יש לכם חתונה, בר מצווה ורוצים להקנות לו צביון ייחודי שלא יישכח? פנו אלינו עוד היום ותראו איך מקימים לכם משחקייה עם תמהיל מכונות שיתאים בול לקהל שלכם ויקנה צביון לאירוע שלא יתואר.
 
מנהל כח אדם, רוצים לעשות יום גיבוש צוות או אירוע לחברה, דברו אתנו ותגלו כמה פשוט לארגן יום שלא יישכח ללא כל ההתעסקויות והלחצים. אירוע בסיוע פליי גיים הינו גם חכם תקציבית, מתבצע ללא לחץ וישאיר את הצוות שלכם פעורי פה מההנאה הצרופה (שלא לדבר על התרומה לגיבוש הצוות).
 
יש לכם פאב או לאונג׳ וקשה למשוך קהל? בכל העולם החל טרנד הברקייד של שילוב מכונות משחק עם אלכוהול ומזון. צרו קשר עם הצוות שלנו ותראו איך את הופכים ללהיט מבוקש ללא סיכונים והעמסה על המחזור שלכם. הידעתם שיש אתרי אינטרנט ודפי פייסבוק של קבוצות אוהדי מכונות המשחק המצביעים על ברים ומועדונים ברחבי תבל שאפשר להעביר ערב עם משחקים ובירה? לא הייתם רוצים לזכות בקהלים חדשים ולהיות פורצי דרך בתחום?
 
אנחנו משוגעים לתחום ונשמח לסייע לכם לפרוץ קדימה ולהיות שותפים להצלחתכם – פנו אלינו עוד היום ונשמח להגיע אליכם או להזמינכם לביקור באולם התצוגה שלנו.